Sales Consultant

Yachting.com je online platforma na pronájem lodí (jako Booking.com, ale pro jachty). Jsme inovátorem ve svém odvětví, implementujeme nové technologie a zlepšujeme procesy, to vše se silnou kapitálovou podporou a zázemím. Naši klienti u nás hledají dobrodružství, odpočinek i únik od života na souši. Usilujeme o to, aby každý mohl objevovat krásy dovolené na lodi a propadl světu jachtingu.

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zpracovávání leadů od marketingu
  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Analýza potřeb zákazníka a následné sestavení nabídky
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • Předchozí zkušenost na obchodní pozici
  • Plynulá znalost českého, anglického a německého jazyka
  • Silné komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup
  • Prozákaznická orientace

Nabízíme

  • Možnost proniknout do problematiky yachtingu aktivní formou (kapitánské zkoušky, pronájem lodí, účast na veletrzích, přednáškách)
  • Menší přátelský tým
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené
  • Lekce angličtiny

Anna Zemanová | yachting.com
e-mail: anna.zemanova@wmcgroup.cz

Máte zájem o práci v yachting.com? Ozvěte se přímo mě.

Anna Zemanová

Senior HR Consultant