Customer Service Agent

Yachting.com je online platforma na pronájem lodí (jako Booking.com, ale pro jachty). Jsme inovátorem ve svém odvětví, implementujeme nové technologie a zlepšujeme procesy, to vše se silnou kapitálovou podporou a zázemím. Naši klienti u nás hledají dobrodružství, odpočinek i únik od života na souši. Usilujeme o to, aby každý mohl objevovat krásy dovolené na lodi a propadl světu jachtingu.

Náplň práce

  • Zpracování požadavků (telefonicky, emailem)
  • Řešení operativních úkolů
  • Mapování situace na trhu
  • Získávání zpětné vazby na naše produkty
  • Zlepšování stávajících procesů

Očekáváme

  • Min 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Schopnost proaktivně komunikovat se zákazníky
  • Znalost AJ a NJ je nezbytná (další jazyky výhodou)

Nabízíme

  • Příležitost, jaká se neobjeví každý den, možnost proniknout do problematiky jachtingu
  • Menší přátelský tým, korektní vztahy a profesionální zázemí
  • Nejnovější technologie, kreativní atmosféru a neustálé učení
  • Slevu na dovolenou na jachtě, luxusní paddleboard na sezonu zdarma
  • Multisportka a kapitánské kurzy místo stravenek ;)

Anna za HR, kapitáni a posádka yachting°com

Kontakt: Anna Zemanová | yachting.com I anna.zemanova@wmcgroup.cz

Máte zájem o práci v yachting.com? Ozvěte se přímo mě.

Anna Zemanová

Senior HR Consultant